Melhuzat-Ayrac

Her geçen gün daha fazla keyif aldığım ve küçük bir takipçi kitlesi oluşturmayı başardığım bu blogda küçük ama emin adımlarla ilerliyorum. Siz sevgili okurlarımın beni desteklemesinin ne kadar önemli olduğunu ayrı bir sayfa açarak belirtmek istedim.

Sizler için olabildiğince detaylı hazırladığım özgün içeriklerimi  ve yazılarımı beğeniyorsanız, küçük fare ve klavye hareketleriyle bunu belli edebilirsiniz.

Yorum Yazın!

Yazılarımı yazdıktan sonra küçük bir kız çocuğu gibi pencerenin önüne oturup sizlerden gelecek yorumları bekliyorum. Bir içeriğin kaç görüntülenme aldığına değil, o içeriğe gelen yorumlara sevinir blog yazarları… Beğenmiş olduğunuz, severek okuduğunuz yazıların altına yorum bırakın ve beni mutlu edin.

Abone Olun!

Yeni yazıları kaçırmamak için bloguma e-posta ile abone olabilirsiniz. Hatırlatmak isterim ki e-posta adresiniz kimseyle paylaşılmaz ve yeni yazı bildirimi hariç mail gönderilmez.

Sosyal Medya’da Melhuzat’ı takip edin!

Hepinizin sosyal medya kullandığını biliyorum. Beni twitter ve instagram’da takip etmeyi unutmayın.

Melhuzat’ı ve içeriklerini paylaşın!

Blogumun ve yazılarımın daha fazla insana ulaşması için beni paylaşmanıza ihtiyacım var. İster sosyal medya hesaplarınızda, ister kullandığınız diğer platformlarda (youtube, forum vb.) isterseniz de küçük arkadaş sohbetlerinizde beni paylaşabilir ve daha fazla insana ulaşmamda bana yardımcı olabilirsiniz. Size kolaylık olması açısından yazıların sonunda küçük paylaşma butonları da mevcut.

Melhuzat Kişisel Blog’u tanıtın!

Her yerde anlatın! Mesela kendi çevrenizde Melhuzat’tan bahsetmeyi ve düşüncelerinizi anlatmayı unutmayın.

Alexa’da yorum yazın ve oy verin!

SEO açısından oldukça önemli. Belki sizin için 60 saniye sürecek ama benim için bir ömürlük mutluluk demek… Melhuzat Alexa Sayfasına giderek blogum hakkında yorum bırakabilir ve oy verebilirsiniz.

Görsellerimi dilediğinizce paylaşın!

Bloglarınızda veya sosyal medya hesaplarınızdan bloguma link vererek yazılarda kullandığım, kendi hazırladığım görselleri paylaşabilir ve bana destek olabilirsiniz.

Melhuzat-Ayrac