Melhuzat-Ayrac

Melhuzat Kişisel Blog: Gelişen olaylar hakkındaki yorumlarımı, film/dizi incelemelerimi ve bilgi sahibi olduğum konularda yazdığım öğretici makaleleri içeren kişisel blog türünde bir internet sitesidir. 2020 yılından beri yayın yapmakta olan blogumda, yeni yazı yayınlandığı zaman haberinizin olmasını istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

1- İlk olarak blogun sağ tarafında veya en alt kısmında bulunan "ADRES VER GELELİM" bölümündeki "E-posta Adresi" yazılı kısmı doldurun.

2- Yazılı kısmı doğru bir şekilde doldurduğunuza emin olduktan sonra "Abone Ol" butonuna tıklayın.

3- Karşınıza bir doğrulama ekranı çıkacaktır. Resimde gördüğünüz karakterleri kutu içerisine yazdıktan sonra "Complete Subscription Request" yazılı butona tıklayın.

4- Kayıt aşamalarını başarıyla tamamladığınıza dair tebrik sayfasını "Close Window" seçeneğine tıklayarak kapatın ve mailinizi açın.  

5- E-mailinize bir posta gelecek. Bu postada aboneliğinizi onaylama linki bulunuyor, tıklayarak e-mail aboneliğinizi tamamlamış oluyorsunuz.

6- Aktif etme linkinize tıkladığınızda başarılı olduğunuzu gösteren bir sayfa açılacak, kapatabilirsiniz. Siz de artık yeni yazı yayınlandığında "gaak!" sesini duyabileceksiniz.

E-mail adresiniz hiç kimseyle paylaşılmaz, Feedburner sistemi tarafından saklı tutulur.
Spam ya da benzeri mailler gönderilmez.
İstediğiniz her an abonelikten kolay bir şekilde ayrılabilirsiniz.

Sevgilerimle.

Melhuzat-Ayrac