Telif Hakkı İhlalini Bildirme

Melhuzat.blog adresinde bulunan içeriklerin, başka bir alanda kaynak gösterilmeksizin paylaşıldığını ve telif haklarımın ihlal edildiğini "melhuzatblog@gmail.com" adresli mailden veya İletişim sayfasından bana ulaşarak bildirebilirsiniz.

Telif Haklarını İhlal Etmemek İçin

Melhuzat.blog adresinde bulunan içeriklerin tüm hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde Alparslan Baltacı'ya aittir. İçerikler eser sahibinin izni alınarak veya kaynak olarak bu siteye ait alan adı yani "www.melhuzat.blog" adresine link verilmek suretiyle kullanılabilir.

İçeriklerin farklı platformlarda kullanılmasıyla ilgili daha detaylı bilgiye Kullanım Koşulları sayfasından ulaşabilirsiniz.

Size Ait Telif Haklarını İhlal Ettiğimi Düşünüyorsanız

Blogumda; hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına karşı her zaman uygun davranmaya çalışmaktayım. Bu sebeple 5651 sayılı kanun çerçevesinde uyar ve kaldır prensibini benimsemekteyim.

Blogumda, telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünüyorsanız "melhuzatblog@gmail.com" adresli mailden veya İletişim sayfasından bana ulaşıp kaldırılması için talepte bulunabilirsiniz. Mailime ulaşan talep ve şikayetler incelenerek ve en kısa süre içerisinde ihlal olduğu düşünülen metin veya görsel blogumdan kaldırılacaktır.